Roślina zwana bambusem

http://wyborcza.pl/1,126565,12039923,Ona___Zamknij_ryj_bialasie____a_oni___Ty_bambusie__.html
kad2012-06-29, ostatnia aktualizacja 2012-06-29 14:03
…Pyskówka, bo tak wynika z policyjnego dochodzenia, rozegrała się w Lublinie 25 marca 2012 w kiosku w przy ul. Nadbystrzyckiej. Po jednej stronie stanęli 19-letni Mateusz S. i jego rok starszy kolega Paweł K. Po drugiej ciemnoskóra 25-letnia Kamila D. Policja ustaliła, że po krótkiej kłótni kobieta wykrzyczała w stronę S.: „Zamknij ryj ty białasie!”. Potem sprzeczka przeniosła się na ulicę, gdzie młodzi mężczyźni oprócz przekleństw miotanych w stronę Kamili D. nazwali ją również „bambusem„.
Lubelska prokuratura oskarżyła o znieważenie na tle rasowym zarówno obu mężczyzn jak i Kamilę D. Wszystkim grozi do trzech lat więzienia. Zaprzeczają, że kogokolwiek obrazili. O ich winie zdecyduje lubelski sąd rejonowy…
Moja (Stanisława Remuszki) wersja wydarzeń:
Policja ustaliła, że po krótkiej kłótni kobieta wykrzyczała w stronę S.: „Zamknij ryj ty jebany chuju białasie!„. Potem sprzeczka przeniosła się na ulicę, gdzie młodzi mężczyźni oprócz przekleństw miotanych w stronę Kamili D. („ty stara kurwo pierdolona w pizdę„) nazwali ją również „bambusem”.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : -)
Stanisław Remuszko

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.