„Gazety Wyborczej” powrót do władzy

Jako emeryt-rencista, któremu niczego nie brakuje, proponuję zakład (i składam niniejszym przyrzeczenie publiczne w rozumieniu kodeksu cywilnego) o kwotę nie większą niż dziesięć tysięcy złotych o to, że urodzony w 1949 roku pan Jarosław Kaczyński w ciągu najbliższych dziesięciu lat nie wróci do władzy (wbrew opinii pana Jana Rokity formułowanej tytułowo przez „Gazetę Wyborczą” w tekście pod linkiem http://wyborcza.pl/1,75248,13120751,Rokita__Kaczynski_wroci_do_wladzy.html )
Gwoli jasności: przez powrót do władzy rozumiem zdobycie przez PiS w wyborach parlamentarnych największej liczby głosów ALBO zwycięstwo w wyborach prezydenckich.
Żeby się założyć, trzeba się ze mną skontaktować (namiary są na mojej stronie internetowej na przykład pod linkiem http://www.remuszko.pl/gw/) oraz zaproponować konkretną kwotę zakładu i konkretny termin jego rozstrzygnięcia. Te szczegóły plus personalia i miejscowość zamieszkania zakładających się byłyby podane do wiadomości publicznej (w sensie blogowym). Nadto, po zawarciu zakładu, złożylibyśmy umówione kwoty u osoby, która zgodziłaby się przyjąć rolę depozytariusza.
Przypuszczam, że – z obawy przed sromotną przegraną – nikt nie zaryzykuje nawet marnej stówy…  

Stanisław Remuszko

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.