Marcin Wolski z SDP

Pan Marcin Wolski w felietonie pod adresem: http://www.www.sdp.pl/node/8595 głosi, że – cytuję – pan Tadeusz Sznuk jest „zasłużony dla Stanu Wojennego”.
Chciałem na to odpowiedzieć pod cytowanym felietonem, lecz automat orzekł, że „nie mam uprawnień do przeglądania tej strony”.
Wobec tego chciałem się od nowa zarejestrować na tej stronie, ale wtedy automat stwierdził, iż moje nazwisko – Stanisław Remuszko – jest już „zajęte”.
Moje nazwisko jest zajęte nie przeze mnie? Dziwne jakieś…
Zanim sprawa się wyjaśni (w duchu wolności słowa, rzecz jasna), pragnę spytać, JAK pan Tadeusz Sznuk zasłużył się dla Stanu Wojennego? Zwalczał go, czy też, odwrotnie, był jego piewcą? Bo, na logikę, tylko w taki sposób mógł „zasłużyć się dla Stanu Wojennego” (pisownia wg pana Marcina Wolskiego).
Jeśli ktoś wie, co pan Marcin Wolski miał na myśli ORAZ dlaczego nie mogę nic napisać pod jego felietonem – uprzejmie proszę o wiadomość: remuszko@gmail.com
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : -)
Stanisław Remuszko

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.