Pieśniarz i satyryk Jan Pietrzak (rocznik 1937)

Poniższy tekst publikuję na zasadzie odwrotności. Nie tylko nie podzielam poglądów tu przedstawionych, lecz mam poglądy odwrotne. Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem  : -)  S.R.

Pietrzak: „podejrzewam, że fałszowali…”
26.05.2014
 Rozmowa ze znanym satyrykiem i pieśniarzem Janem Pietrzakiem.
 Stefczyk.info: Dopiero w poniedziałek wieczorem mamy poznać oficjalne wyniki wyborów do PE. To 24 godziny po zakończeniu wyborów. Czy w dobie nowoczesnych technologii nie wydaje się to Panu dziwne?
 Jan Pietrzak: To nie powinno tak wyglądać. Zwróciłem uwagę na to, że cały wieczór po wyborach karmiono nas jakimiś sondażami exit polls, który są niemiarodajne. Mijały godziny, czekałem na jakieś komunikaty PKW. Jednak nic takiego nie miało miejsca. Tak bywało wcześniej, że PKW przekazywała wyniki cząstkowe. Tym razem tak się nie stało. I dlatego podejrzewam, że fałszują…
To mocne oskarżenie.
Rządzą nami oszuści, zdecydowani, bezwzględni. Uważam, że był w tej sprawie jakiś szwindel. Nie mam do władzy cienia zaufania. Zwracam uwagę, że musimy patrzeć na ręce, przewody komputerowe, na serwery. U władzy mamy ludzi złej woli, którzy chcą nas oszukać. Taki wniosek płynie z niedzielnego wieczoru.
Czemu miałoby służyć tworzenie fałszywego obrazu wyników wyborczych?
Chodziło o to, by partia, która wygrała wybory, nie miała wieczoru w radosnej atmosferze, żeby nie było wesołych komentarzy i radosnych min. Chodziło o to, żeby poranne gazety nie zdążyły wydrukować, kto wygrał. Chodziło o to, żeby zamazać zwycięstwo PiSu, rozwlec je na tydzień. Teraz gazety będą na trzeciej stronie podawać, że jednak równowaga, że jednak wygrał PiS. To typowa złodziejska, macherska sytuacja. Jak widać, oni nie są nawet wstanie z godnością przegrać o jeden punkt procentowy. Będzie z nimi coraz gorzej…
Dlaczego?
Oni walczą o życie. Rządzą nami ZOŁZy – złodzieje, oszuści, łajdacy, zdrajcy. Oni zrobią wszystko, co w ich mocy – każdy szczegół jest dla nich ważny, by oszukać na jednym punkcie procentowym. To jest takie towarzystwo.
Widzowie wskazali na ciekawą zmianę w narracji mediów. Wczoraj, gdy wydawało się, że PO wygrała telewizje podawały: zwycięstwo Platformy. Dziś, gdy okazuje się, że to jednak PiS może być pierwszy, stacje piszą o „remisie ze wskazaniem na PiS”.
Chodziło o to, żeby w niedziele wieczorem nie padło słowo „zwycięstwo” w związku z PiSem. To jest dla nich niezwykle ważne. My jesteśmy ludźmi spokojnymi i nie przywiązujemy znaczenia do takich spraw, ale dla nich jest to bardzo ważne. Dla tej szajki małpoludów od manipulacji, tych separatystów szkolonych w Moskwie… Przecież PKW była szkolona w Moskwie, co jest skandalem samo w sobie. To jest hańba, oni powinni pójść pod sąd.
Zamiast tego sprawdzają wybory w Polsce.
Jak oni mają czelność liczyć nasze głosy. Specjaliści z Moskwy… W następnych wyborach może być jeszcze trudniej. To jest dla nich ćwiczenie, co oni mają zrobić, jak dalej oszukiwać, by wykiwać naród, oszukać i dalej kraść bezkarnie.
Rozmawiał Stanisław Żaryn
Czytaj oryginalny artykuł na: http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/pietrzak-podejrzewam,-ze-falszowali,10727509541#ixzz3bNIPuBxK

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.