Do „Włodarzewskiej”

Zakątek Cybisa (3)

Warszawa, 6 maja 2016
Pan Prezes Jerzy Szymański Włodarzewska S.A. KEN 93/B 302-777 Warszawa

Szanowny Panie Prezesie,
Byłem samotnym pomysłodawcą i założycielem Stowarzyszenia Mieszkańców SMB „Jary”. W przyszłym tygodniu zamierzam opublikować ważny tekst o sprawie, której podłoże opisane jest w załączonej korespondencji (pismo do wiceprezydenta Wojciechowicza z 8 lutego 2016, odpowiedź dyrektora Bajki z 21 kwietnia 2016, list do dyrektora Bajki z 28 kwietnia 2016).

Jedną z trzech najważniejszych zasad dziennikarskich jest przedstawianie czytelnikom opinii drugiej strony. Uprzejmie proszę zatem, aby Pan Prezes zwięźle (chociaż w kilku zdaniach) ustosunkował się do meritum stanowiska przedstawionego w piśmie dyrektora Bajki z 21 kwietnia 2016.

W szczególności byłbym wdzięczny za:

1. Potwierdzenie lub zaprzeczenie informacjom, że „Włodarzewska” określiła warunki transakcji zamiany, oczekując, iż w rozliczeniu finansowym Miasto uwzględni zwrot poniesionych przez Spółkę nakładów i utraconych korzyści.

2. Orientacyjne określenie łącznych rozmiarów rozbieżności (ile proponowało Miasto, a ile chciała „Włodarzewska”).

3. Potwierdzenie lub zaprzeczenie informacjom, że „Włodarzewska” jest gotowa wznowić negocjacje z Ratuszem na temat przerwania obecnego etapu budowy.

Pismo niniejsze składam za pokwitowaniem wczesnym popołudniem w piątek 6 maja 2016. Siedzibę Spółki (KEN) od mojego mieszkania (Dunikowskiego) dzieli około 800 metrów. Działa poczta papierowa i mejlowa, działają telefony (patrz nagłówek). Dlatego spodziewam się otrzymać od Państwa krótką i rzeczową odpowiedź w ciągu paru najbliższych dni.

Z respektem

Stanisław Remuszko

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz