Niewinność HG-W

8 lutego 2017 „Gazeta Wyborcza” czołówkowo ogłosiła o śledztwie, które wszczęła prokuratura. Prokuratura ma sprawdzić zasadność podejrzeń Jana Śpiewaka  o wzięcie przez prezydent Warszawy Hannę Gronkiewicz-Waltz 2,5 mln zł łapówki (kwota wybita w tytule).
Nie chcę tego tekstu streszczać, więc zachęcam Czytelników do lektury (http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,21347415,prokuratura-wszczyna-sledztwo-w-sprawie-rzekomego-wziecia-przez.html). Pragnę jednak zacytować swój wpis, który umieściłem wczoraj pod tym sensacyjnym artykułem w „Gazecie Wyborczej”:
Nie wierzę w nieuczciwość pani HGW. Wierzę w jej nieskazitelną uczciwość. Nie mam zaufania do gołosłownych twierdzeń pana Jana Śpiewaka.
Stanisław Remuszko
remuszko@gmail.com, 504-830-131
p.s. chętnie założę się publicznie, że po zakończeniu/umorzeniu śledztwa prokuratura nie postawi pani HGW absolutnie ŻADNEGO zarzutu. Niniejszy post oraz zrzut ekranu archiwizuję : -)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.