Jaśnie Pełne !!!

Nawet jeśli najnowsze dane nieco się różnią, to nadal prawie 80% polskich piwoszy kupuje towar od dużych trzech producentów: Kompanii Piwowarskiej, Grupy Żywiec oraz Carlsberg Polska. Pozostałe piwo wytwarzają browary średnie, regionalne i rzemieślnicze – podaje raport https://browary-polskie.pl/wp-content/uploads/2018/11/Raport-Deloitte.pdf na stronie 19 .
Najpopularniejszym na świecie rodzajem piwa (gatunkiem, stylem – znawcy mnie poprawią) jest piwo jasne pełne, zwane po angielsku full light.
W Urzędzie Patentowym RP trwa procedura rejestracji zgłoszonego niedawno znaku towarowego. Ten znak, to nazwa piwa: JAŚNIE PEŁNE. Aż dziw, że wcześniej ktoś na to nie wpadł…
Jako ignorant-wynalazca przypuszczam, że tę nazwę można wykorzystać na dwa sposoby: poprzez wszczęcie produkcji piwa jasnego pełnego o nazwie Jaśnie Pełne albo poprzez ustanowienie prestiżowej odznaki/nagrody Jaśnie Pełne, przyznawanej okresowo przez Kapitułę wyróżnionym piwom jasnym pełnym.
Jako pomysłodawca, oczekuję propozycji, a wszystkim miłym piwoszom składam dobre wiosenne życzenia Wielkanocne : -)
Stanisław Remuszko
remuszko@gmail.com, +22 641-7190, 504-830-131

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.