Zmarł Marek Rymuszko

Dziad nazywał się Antoni Remuszko i miał gromadkę dzieci – wśród nich Barbarę, Eugeniusza i Tadeusza. Gdy rodził się stryj Eugeniusz, nastąpiła pomyłka, w księdze parafialnej zapisano „Rymuszko” i tak już zostało. W rodzinnym albumie widnieje zdjęcie tej trójki ze swoimi już dziećmi trzymanymi „na barana”: najmłodszy Marek (4 czerwca, brat stryjeczny), potem Grażynka (14 lutego, siostra cioteczna), no i ja (30 stycznia). Był rok 1948.
A 22 lipca 2019 Marek zmarł. Uroczystości żałobne odbędą się we wtorek 30 lipca 2019 o godzinie 13.00 w Kościele p.w. św. Karola Boromeusza na Starych Powązkach.
Wszystkim, dla których Marek był bliski, ślę serdeczne wyrazy współczucia. Szczególnie pani Annie Ostrzyckiej-Rymuszko – towarzyszce Markowego życia, która dziś obchodzi imieniny…

Stanisław Remuszko

Dodane 31 lipca 2019: https://www.nautilus.org.pl/artykuly,3784,niezwykly-znak-w-dniu-smierci-marka-rymuszko.html?id=3784&cat_id=0&fromPage=10&i=2

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.