Pożegnanie :-)

Dziś, 8 maja, przypadają popularne imieniny Stanisława, ale ja jestem nietypowy (13 listopada).

Uprzytomniłem sobie, że powinienem się z Panami pożegnać – póki czas. Mija 20 lat od bajpasów [http://remuszko.pl/serce], i – choć mi krążeniowo nic nie dolega – w końcu te rurki się zatkają. Zawdzięczam minione lata Dostojnym Panom Profesorom. Bardzo gorąco dziękuję. Nigdzie się nie spieszę, ale swoje wiem, zwłaszcza dzięki Panom.

Przy pierwszym zawale 35 lat temu (miałem wtedy 37 lat) druh z czasów młodzieńczych Jędrek Borówka (tu i dalej wpisz w gugle) polecił mnie młodemu Markowi Dąbrowskiemu, który wtedy zrobił mi jedną z pierwszych anińskich koronarografi. Z czasem Marka zastąpił w Aninie młody Adam Witkowski, i dalej już poszło: Zbyszek Chmielak, Marcin Demkow, Piotr Kołsut, Mariusz Kruk… Bajpasy wszył mi pan Zbigniew Juraszyński pospołu z panem Piotrem Hendzlem. Do zaszczycającej mnie sercowej kompanii dołączył później pan Leszek Ceremużyński. Są zdjęcia. Ale miałem szczęście!

W czas pandemicznej Zarazy, pozdrawiam wszystkich moich Dobrodziejów najserdeczniej, z ogromną wdzięcznością i respektem : -) ) )

Stanisław Remuszko

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz