Uczciwi ludzie śpią spokojnie

http://wyborcza.pl/1,76842,10474279,Sluzby_w_komputerze.html
Ja, szary zjadacz chleba, nie mam absolutnie nic naprzeciw, i wręcz cieszę się, że służby specjalne mojego państwa będą mogły tak skutecznie zapobiegać przestępstwom, walczyć z przestępcami i chronić obywateli. Wszystkie zaś gdybania autorki i gdybające uwagi („być może”, „jeśli -to”, „nie da się wykluczyć, że”) budzą we mnie taką samą grozę, jak bomba termobaryczna, obłok helu czy knucia Putina z Tuskiem. Jak powszechnie wiadomo, armia funkcjonariuszy policji, wojska i innych CIA/FSB/SzinBet od lat nie ma nic innego do roboty, jak tylko włamywać się do domów/komputerów milionów spokojnych ludzi i przetrząsać im szuflady/dyski w tajnym poszukiwaniu zaskórniaka, cudzego biustonosza albo miłosnych listów. Jak również powszechnie wiadomo, na całym świecie wciąż wybuchają afery z szantażowaniem przez sekretne służby niewinnych obywateli za pomocą wykradzionych im kompromitujących danych, lub przynajmniej z tych danych ujawnianiem. Brrr! Stach się bać!!!
Ludzi rozumnych i dobrych, a także moje polskie bystre, sprawne i patriotyczne ABW, pozdrawiam serdecznie i z respektem : -)
Stanisław Remuszko
www.remuszko.pl/blog.php/?p=788

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz